Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
19.05.2020
Česká CNN začne 3. května. Tohle jsou její tváře, pořady a schéma vysílání
CNN Prima News je bezplatná zpravodajská stanice, kterou naladíte v klasickém pozemním digitálním vysílání i u satelitních, kabelových a internetových... číst celé
07.05.2020
Discovery a Eurosport skončí na Skylinku?
V nabídce česko-slovenské satelitní platformy Skylink by mohly skončit placené programy skupiny Discovery - konkrétně sportovní stanice Eurosport 1 HD... číst celé
05.05.2020
Rekordní březen: Sledovanost televize byla vlivem pandemie koronaviru nejvyšší za 17 let
O nárůstu konzumace médií v období pandemie koronaviru toho již bylo napsáno hodně, pojďme se tedy nyní blíže zaměřit na televizi a výsledky její sled... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Kabely, konektory a redukce / Optické kabely

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-21 z 69
    ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 0,5m - CLICK70365
    373 Kč
    308 Kč bez DPH
    373 Kč
    308 Kč bez DPH
    dodání 2-3 dny
      ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 1m - CLICK70366
      317 Kč
      262 Kč bez DPH
      317 Kč
      262 Kč bez DPH
      dodání 2-3 dny
        ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 2m - CLICK70368
        290 Kč
        240 Kč bez DPH
        290 Kč
        240 Kč bez DPH
        dodání 2-3 dny
          ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 3m - CLICK70369
          315 Kč
          260 Kč bez DPH
          315 Kč
          260 Kč bez DPH
          dodání 2-3 dny
            ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 5m - CLICK70370
            430 Kč
            355 Kč bez DPH
            430 Kč
            355 Kč bez DPH
            dodání 2-3 dny
              ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 10m - CLICK70372
              621 Kč
              513 Kč bez DPH
              621 Kč
              513 Kč bez DPH
              dodání 2-3 dny
                ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 15m - CLICK70374
                667 Kč
                551 Kč bez DPH
                667 Kč
                551 Kč bez DPH
                dodání 2-3 dny
                  ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 20m - CLICK70375
                  690 Kč
                  570 Kč bez DPH
                  690 Kč
                  570 Kč bez DPH
                  dodání 2-3 dny
                    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m - DK-2511-01
                    183 Kč
                    151 Kč bez DPH
                    183 Kč
                    151 Kč bez DPH
                    dodání 2-3 dny
                      DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m - DK-2511-02
                      192 Kč
                      159 Kč bez DPH
                      192 Kč
                      159 Kč bez DPH
                      Není skladem
                        DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m - DK-2512-02
                        169 Kč
                        140 Kč bez DPH
                        169 Kč
                        140 Kč bez DPH
                        Skladem 2 
                          DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m - DK-2512-03
                          210 Kč
                          174 Kč bez DPH
                          210 Kč
                          174 Kč bez DPH
                          dodání 2-3 dny
                            DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m - DK-2522-01
                            173 Kč
                            143 Kč bez DPH
                            173 Kč
                            143 Kč bez DPH
                            dodání 2-3 dny
                              DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m - DK-2522-02
                              189 Kč
                              156 Kč bez DPH
                              189 Kč
                              156 Kč bez DPH
                              dodání 2-3 dny
                                DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m - DK-2522-03
                                203 Kč
                                168 Kč bez DPH
                                203 Kč
                                168 Kč bez DPH
                                dodání 2-3 dny
                                  DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m - DK-2522-05
                                  225 Kč
                                  186 Kč bez DPH
                                  225 Kč
                                  186 Kč bez DPH
                                  dodání 2-3 dny
                                    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m - DK-2522-10
                                    304 Kč
                                    251 Kč bez DPH
                                    304 Kč
                                    251 Kč bez DPH
                                    dodání 2-3 dny
                                      DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m - DK-2531-02
                                      215 Kč
                                      178 Kč bez DPH
                                      215 Kč
                                      178 Kč bez DPH
                                      Není skladem
                                        DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m - DK-2531-03
                                        242 Kč
                                        200 Kč bez DPH
                                        242 Kč
                                        200 Kč bez DPH
                                        Není skladem
                                          DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m - DK-2531-05
                                          279 Kč
                                          231 Kč bez DPH
                                          279 Kč
                                          231 Kč bez DPH
                                          Není skladem
                                            DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m - DK-2531-10
                                            335 Kč
                                            277 Kč bez DPH
                                            335 Kč
                                            277 Kč bez DPH
                                            Není skladem
                                            Produktů na stránku 214263
                                            Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                            Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                            Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz