Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
19.05.2020
Česká CNN začne 3. května. Tohle jsou její tváře, pořady a schéma vysílání
CNN Prima News je bezplatná zpravodajská stanice, kterou naladíte v klasickém pozemním digitálním vysílání i u satelitních, kabelových a internetových... číst celé
07.05.2020
Discovery a Eurosport skončí na Skylinku?
V nabídce česko-slovenské satelitní platformy Skylink by mohly skončit placené programy skupiny Discovery - konkrétně sportovní stanice Eurosport 1 HD... číst celé
05.05.2020
Rekordní březen: Sledovanost televize byla vlivem pandemie koronaviru nejvyšší za 17 let
O nárůstu konzumace médií v období pandemie koronaviru toho již bylo napsáno hodně, pojďme se tedy nyní blíže zaměřit na televizi a výsledky její sled... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Reklamace
Reklamace zboží z e-shopu Videotech.cz

Reklamační formuláře

Reklamační formulář v PDF (k tisku) si můžete stáhnout kliknutím na teto text (PDF). Reklamační formulář v DOC (editovatelný) si můžete stáhnout kliknutím na tento text (DOC).

Autorizovaná servisní střediska

Autorizované servisy přinášejí vyšší komfort, flexibilitu a rychlost při řešení reklamací. Proto doporučujeme využívat těchto servisů přímo. Servisní partneři jsou osvědčenými subjekty, na které se spoléháme. Odpadá tak prodleva v logistice mezi námi a servisem, kam zboží zasíláme taktéž.

Pokud má produkt autorizovaný servis, je rychlejší a snazší reklamovat výrobek přímo tam. V opačném případě zašlete, nebo přineste výrobek na naše reklamačním oddělení.

Postup pro reklamaci

Doporučený postup pro případ, že u nás zakoupený výrobek nepracuje korektně nebo vykazuje vady, o kterých se domníváte, že nejsou běžnými vlastnostmi.

  • Připravte si doklad o koupi v našem e-shopu, např. pokladní daňový doklad, faktura, vyplněný záruční list a jiné. (Doporučujeme nezasílat originální doklad, ale jeho kopii).
  • Zkontrolujte, zda výrobek, který chcete reklamovat, nemá u sebe přiložený originální záruční list výrobce či dodavatele, který Vám umožňuje uplatnit reklamaci přímo v místě poskytování servisních služeb uvedených na záručním listě. Seznam výrobců, u kterých lze přímo zboží reklamovat Aligator, Emgeton, LG, Mascom, Samsung, Sencor, Technisat.
  • Jestliže produkt nemá originální záruční list nebo si z jakéhokoliv důvodu přejete uplatnit reklamaci přímo u nás, můžete tak učinit v pracovní době osobně v místě naší provozovny nebo doručením jakýmkoliv poskytovatelem přepravních služeb na adresu naší provozovny. Potřebné kontaktní údaje naleznete zde. Zboží však nikdy nezasílejte na dobírku, takové zásilky nepřejímáme!
  • V případě uplatnění reklamace doručením výrobku na naší provozovnu k tomu přiložte kopii dokladu o koupi případně záruční list a pro urychlení přijetí reklamace průvodní reklamační list (ke stažení výše). Kompletní zboží, pokud možno i s původním obalem důkladně zabalte, tak, abyste jej co nejvíce ochránili před poškozením přepravou. Doporučujeme jej také pojistit proti případné ztrátě. Balík prosím jasně označte nápisem Reklamace.
  • Informaci o přijetí výrobku do reklamačního řízení od nás obdržíte e-mailem společně s číslem reklamace, které Vám bude přiděleno. Přesný termín vyřízení reklamace Vám však nejsme schopni sdělit, nejzazší lhůta činí zákonných 30 dnů počínaje následujícím dnem po dni přijetí reklamace.
  • Protokol o vyřízení reklamace obdržíte při doručení výrobku zpět, tento doklad si pečlivě uschovejte pro případ další reklamace nebo manipulace se zbožím (v případě výměny produktu tento protokol slouží jako doklad o koupi).

V případě dotazů na reklamaci volejte +420 224 318 342, pište na reklamace@videotech.cz.

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz